..:: SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI W BIELAWACH ::..
  • Szkoła blisko dzieci - dla każdego i zawsze

  • Szkoła blisko dzieci - dla każdego i zawsze

  • Szkoła blisko dzieci - dla każdego i zawsze

  • Szkoła blisko dzieci - dla każdego i zawsze

  • Szkoła blisko dzieci - dla każdego i

13 października br. obchodziliśmy bardzo ważne święto - Dzień Edukacji Narodowej oraz Pasowanie na ucznia naszych najmłodszych kolegów i koleżanek. Pierwszoklasiści pod kierunkiem pani Weroniki Frąckowiak przygotowali piękny program artystyczny. Oprócz wierszyków największe oklaski zebrał taniec "Polka". Po uroczystym pasowaniu przez Pana Dyrektora uczniowie z klas 4- 7 zaśpiewali piosenkę "14 października" i złożyli życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły. Klasa III wręczyła najmłodszym kolegom własnoręcznie wykonane zakładki do książek oraz zaśpiewała humorystyczną  piosenkę "Trzecia klasa".  Nie zabrakło też śmiesznych zagadek o nauczycielach i pracownikach szkoły, które ułożyli sami uczniowie. W tym dniu gościliśmy w szkole p. Barbarę Fornalik- byłą nauczycielkę naszej szkoły, którą zaprosiła klasa IV.  Podczas uroczystości rozstrzygnięto wybory "Nauczyciela na medal"  zorganizowane przez Samorząd Uczniowski. Najwięcej głosów w szkolnym plebiscycie otrzymał pan Mikołaj Szynklewski - gratulujemy !

Na koniec przedstawiciele rodziców wręczyli Dyrekcji kwiaty w podziękowaniu za codzienną pracę z ich dziećmi.

Życzymy najmłodszym uczniom naszej szkoły, aby zawsze czuli się dobrze w jej murach i przychodzili tu z uśmiechem na twarzy !