..:: SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI W BIELAWACH ::..

 

 

Karol Gidaszewski
DYREKTOR

Jestem absolwentem studiów magisterskich z geologii na Wydziale Geograficznym UAM w Poznaniu, Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych na UAM w Poznaniu, oraz podyplomowego Studium Rodziny na UAM w Poznaniu. Od 2006 jestem dyrektorem Szkoły Językowej Modern English i specjalizuję się w nauczaniu języka angielskiego. W 2008 roku opracowałem autorski program grup dwujęzycznych z przeznaczeniem dla przedszkoli i szkół podstawowych. Program ten cieszy się dużą popularnością ze względu na wyjątkową skuteczność nauczania. Od 2015 roku mam przyjemność być dyrektorem Szkoły Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi w Bielawach, gdzie oprócz nadzoru pedagogicznego placówki, monitoruję realizację autorskiego program grup dwujęzycznych. Moje zainteresowania to kino, literatura psychologiczna, pływanie oraz narciarstwo.


Iwona Kaczmarek
wicedyrektor, nauczyciel języka polskiego i przyrody

„Co my wiemy, to tylko kropelka. Czego nie wiemy, to cały ocean”- te słowa siedemnastowiecznego genialnego naukowca często mi uświadamiają, że nauczyciel nigdy nie wie wszystkiego i że zawsze musi się uczyć...W ten sposób towarzyszy swoim uczniom. Tak właśnie postrzegam moją rolę w rozwoju młodego człowieka – wskazując mu możliwości i sposoby zdobywania wiedzy. Robię to blisko 30 lat. Uczę języka polskiego i przyrody, a w wolnym czasie oddaję się mojej namiętności, jaką jest czytanie książek, a także pisanie listów, gra w scrabble i sudoku. Lubię kino, teatr i muzykę. Marzę o podróży po Europie. Najlepiej odpoczywam nad Bałtykiem.

 

Katarzyna Rajska
nauczyciel języka angielskiego

 

Andrzej Belka
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, muzyki, plastyki, rewalidacja

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.
Jestem absolwentem studiów pedagogicznych na kierunku wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe. Dodatkowo ukończyłem studia podyplomowe w zakresie plastyki, muzyki, wiedzy o kulturze oraz kurs kwalifikacyjny z zakresu oligofrenopedagogiki. Jestem wychowawcą obecnej klasy pierwszej.  Staram się pracować tak, by dla dzieci być nie tylko nauczycielem, ale również przyjacielem. W mojej pracy kieruję się przekonaniem, że każde dziecko jest wyjątkowe i niepowtarzalne. Uczę i wychowuję jak najlepiej potrafię, poszukując nowych, ciekawych metod i form pracy. W wolnych chwilach lubię obejrzeć dobry film, słuchać muzyki i gotować.  Dużo radości sprawia mi pieczenie ciast i próbowanie nowych przepisów.  Bardzo lubię wypoczywać nad Bałtykiem.


 

Joanna Antkowiak

nauczyciel wychowania przedszkolnego

 


 

Łukasz Leczykiewicz
nauczyciel zajęć technicznych i zajęć komputerowych

 

 


 

Roman Skiba

nauczyciel geografii

 


Weronika Dach
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Ukończyłam studia licencjackie na Wydziale Edukacyjnym im. A. Mickiewicza w Poznaniu, specjalizacja wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe. Od października zaczynam studia magisterskie, specjalność: terapia pedagogiczna z arteterapią. Bardzo lubię spędzać czas z dziećmi, organizować im zajęcia plastyczne oraz ruchowe. Jestem osobą bardzo kreatywną, uśmiechniętą, cierpliwą , czułą oraz troskliwą . Moim dodatkowym atutem są zdolności plastyczno - techniczne. Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcję i radość. W wolnych chwilach uprawiam tenis i jeżdżę na rowerze. Bardzo kocham podróżować.