..:: SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI W BIELAWACH ::..

 

 

Karol Gidaszewski
DYREKTOR

Jestem absolwentem studiów magisterskich z geologii na Wydziale Geograficznym UAM w Poznaniu, Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych na UAM w Poznaniu, oraz podyplomowego Studium Rodziny na UAM w Poznaniu. Od 2006 jestem dyrektorem Szkoły Językowej Modern English i specjalizuję się w nauczaniu języka angielskiego. W 2008 roku opracowałem autorski program grup dwujęzycznych z przeznaczeniem dla przedszkoli i szkół podstawowych. Program ten cieszy się dużą popularnością ze względu na wyjątkową skuteczność nauczania. Od 2015 roku mam przyjemność być dyrektorem Szkoły Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi w Bielawach, gdzie oprócz nadzoru pedagogicznego placówki, monitoruję realizację autorskiego program grup dwujęzycznych. Moje zainteresowania to kino, literatura psychologiczna, pływanie oraz narciarstwo.


Iwona Kaczmarek
wicedyrektor, nauczyciel języka polskiego i przyrody

„Co my wiemy, to tylko kropelka. Czego nie wiemy, to cały ocean”- te słowa siedemnastowiecznego genialnego naukowca często mi uświadamiają, że nauczyciel nigdy nie wie wszystkiego i że zawsze musi się uczyć...W ten sposób towarzyszy swoim uczniom. Tak właśnie postrzegam moją rolę w rozwoju młodego człowieka – wskazując mu możliwości i sposoby zdobywania wiedzy. Robię to blisko 30 lat. Uczę języka polskiego i przyrody, a w wolnym czasie oddaję się mojej namiętności, jaką jest czytanie książek, a także pisanie listów, gra w scrabble i sudoku. Lubię kino, teatr i muzykę. Marzę o podróży po Europie. Najlepiej odpoczywam nad Bałtykiem.

Ilona Bednarska-Tvrdoń
nauczyciel języka angielskiego

Jestem absolwentką Wydziału Biologii  Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Już w liceum interesowałam się językiem angielskim , dlatego wybrałam profil  z poszerzonym programem języka angielskiego w III LO w Poznaniu. Po studiach uczyłam się języka w Wielkiej Brytanii, gdzie spędziłam pół roku i zdałam egzamin FCE. Od 2000 roku pracuję jako nauczyciel i rozwijam swoje umiejętności językowe. Ukończyłam studia podyplomowe w zakresie nauczania języka angielskiego na UAM w Poznaniu, a w 2005 r. zdałam egzamin CAE.
Interesuję się psychologią i pasjonuje mnie zgłębianie  tajników ludzkiej natury. Kocham zwierzęta i kwiaty. Mam ukochanego owczarka szetlandzkiego, suczkę o imieniu Armida, w której zakochana jest cała moja rodzina. Jestem osobą ciepłą, emocjonalną , otwartą i może właśnie dlatego bardzo dobrze czuję się w towarzystwie dzieci , a uczenie ich daje mi dużo satysfakcji i inspiruje mnie do dalszego rozwoju i pracy nad sobą.


Andrzej Belka
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, muzyki, plastyki, rewalidacja

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.
Jestem absolwentem studiów pedagogicznych na kierunku wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe. Dodatkowo ukończyłem studia podyplomowe w zakresie plastyki, muzyki, wiedzy o kulturze oraz kurs kwalifikacyjny z zakresu oligofrenopedagogiki. Jestem wychowawcą obecnej klasy pierwszej.  Staram się pracować tak, by dla dzieci być nie tylko nauczycielem, ale również przyjacielem. W mojej pracy kieruję się przekonaniem, że każde dziecko jest wyjątkowe i niepowtarzalne. Uczę i wychowuję jak najlepiej potrafię, poszukując nowych, ciekawych metod i form pracy. W wolnych chwilach lubię obejrzeć dobry film, słuchać muzyki i gotować.  Dużo radości sprawia mi pieczenie ciast i próbowanie nowych przepisów.  Bardzo lubię wypoczywać nad Bałtykiem.