..:: SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI W BIELAWACH ::..

W każdej grupie dwujęzycznej jest dodatkowy nauczyciel, który codziennie przez 2,5 godziny bierze  aktywny udział we współprowadzeniu zajęć i zabaw komunikując się z dziećmi jedynie w języku angielskim. Dzieci codziennie słyszą bajki i piosenki po angielsku, ale najważniejsze jest to, że uczą się komunikacji w rutynowych czynnościach przedszkolnych takich jak: ubieranie się, mycie rączek i zębów, rozdawanie posiłków, malowanie, wycinanie, rysowanie przy stolikach, zabawa na dywanie, gimnastyka i wiele innych.

 


Nasza metoda oparta jest na 3 słowach: słuchasz – rozumiesz – mówisz, zupełnie tak jak dziecko uczy się języka ojczystego od swojej matki. Na początku dzieci słyszą powtarzane zdania i zwroty w języku angielskim w powtarzających się czynnościach. Po pewnym czasie zaczynają w coraz większym stopniu je rozumieć , oraz zaczynają reagować na polecenia i pytania zadawane w języku angielskim. W ostatnim etapie włącza się u dziecka gotowość mówienia ze zrozumieniem usłyszanych wcześniej słów, zwrotów i zdań oraz przypisanie ich do konkretnego kontekstu.

 

Nie musisz nigdzie wozić swojego dziecka, ponieważ grupa dwujęzyczna zapewnia naukę na najwyższym poziomie w czasie pracy przedszkola w naturalnym  i przyjaznym dla dzieci środowisku.

 

Są jeszcze ostatnie wolne miejsca, serdecznie zapraszamy. Dzieci są małe i tak chłonne na wiedzę tylko raz:)

 

Zapraszam do współpracy mgr Karol Gidaszewski Dyrektor