..:: SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI W BIELAWACH ::..
  • Szkoła blisko dzieci - dla każdego i zawsze

  • Szkoła blisko dzieci - dla każdego i zawsze

  • Szkoła blisko dzieci - dla każdego i zawsze

  • Szkoła blisko dzieci - dla każdego i zawsze

  • Szkoła blisko dzieci - dla każdego i

Moi drodzy,

Od 1 września szkoła i przedszkole będą normalnie otwarte dla wszstkich uczniów.

Przywozy i odwozy będą funkcjonowały na dotychczasowych zasadach, ale uczniowie szkoły i przedszkola od 4 roku życia będą musieli mieć założone maski w autobusie. Bez maski opiekun nie wpuści dziecka do autobusu.

Od 2 września ruszają obiady w szkole i przedszkolu.

Zebrania z rodzicami dzieci przedszkolnych grupy Sowy (5 latki) i Rybki (6 latki)odbędą się dnia 31 sierpnia o godzinie 16 30. (przychodzi jeden rodzic/opiekun w masce)
Dla grupy 3-4 latków zebranie będzie podczas adaptacji w przedszkolu 28 sierpnia o godzinie 10 00. (przychodzi jeden rodzic/opiekun w masce z dzieckiem)

Zebrania wychowawców z rodzicami dzieci szkolnych odbędą się 1 września o godzinie 16 30 dla klas 1-3 i o 17 30 dla klas 4-8. (rodzice przychodzą w maskach)

W związku z wytycznymi z Sanepidu, rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się bez rodziców w formie spotkania uczniów z wychowawcą w klasach. Na godzinę 9 00 klasy 1-3, a na godzinę 10 00 klasy 4-8. Plan dowozów i odwozów będzie podany pod koniec sierpnia.

Przedszkole rozpoczyna działalność 1 września i będzie otwarte od godziny 7 50 do godziny 14 10. Plan dowozów i odwozów będzie podany pod koniec sierpnia.

Do zobaczenia!

Dyrektor