..:: SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI W BIELAWACH ::..
  • Szkoła blisko dzieci - dla każdego i zawsze

  • Szkoła blisko dzieci - dla każdego i zawsze

  • Szkoła blisko dzieci - dla każdego i zawsze

  • Szkoła blisko dzieci - dla każdego i zawsze

  • Szkoła blisko dzieci - dla każdego i

10 czerwca br. w naszej szkole odbyła się trzecia edycja turnieju szachowego. Organizatorami rozgrywek byli  pan Henryk Pawlak (opiekun koła szachowego) oraz pan Dyrektor Karol Gidaszewski.  Uczestnicy z Opalenicy, Ptaszkowa, Stęszewa , Bielaw i Poznania walczyli o puchar Dyrektora Szkoły. Zmagania odbywały się w trzech kategoriach: kl. 1-3, kl. 4-8 oraz kategorii dziewcząt. W kategorii 1-3 i 4-8 zwycięzcami zostali uczniowie naszej szkoły Mateusz Wojciechowski (kl. II)  i Przemysław Kolasiński (kl. V).  Z dziewcząt najlepszy wynik uzyskała Emilia N. ze Szkoły Podstawowej w Opalenicy.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom  !!!