..:: SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI W BIELAWACH ::..
  • Szkoła blisko dzieci - dla każdego i zawsze

  • Szkoła blisko dzieci - dla każdego i zawsze

  • Szkoła blisko dzieci - dla każdego i zawsze

  • Szkoła blisko dzieci - dla każdego i zawsze

  • Szkoła blisko dzieci - dla każdego i

W piątek 16 października 2018r. w naszej szkole po raz pierwszy gościliśmy seniorów na  Dniu Seniora w Szkole Podstawowej w Bielawach. Pomysłodawczyniami tej uroczystości były p. Agata Hemmerling i p. Justyna Cieślak. Na imprezę przybyło ponad 70 osób !  W programie nie zabrakło występów naszych przedszkolaków, a wielką niespodzianką dla gości były występy pracowników szkoły w przedstawieniu kabaretowym, występach wokalnych i recytacji wierszy. Ponadto gościnnie wystąpili dla nas: Zespół Granowianie, Zespół pieśni i tańca Cybinka z Grodziska Wlkp., uczniowie Centrum Edukacji Artystycznej p. Joanny Grygier. Pogadankę nt. bezpieczeństwa seniorów przeprowadził dla nas  p. Kamil Sikorski z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wlkp. Impreza była bardzo udana  a nasi goście zadowoleni. Specjalne podziękowania dla pana dyrektora i wszystkich zaangażowanych w organizację tego dnia  złożyła p. - Bożena Kalemba mieszkanka Januszewic.

Chcielibyśmy podziękować za pomoc wszystkim, którzy  włączyli się w przygotowania, a w szczególności p. Danucie Zboralskiej i Cukierni p. Piotra Gwoździa za ufundowanie okolicznościowych tortów.