..:: SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI W BIELAWACH ::..
  • Szkoła blisko dzieci - dla każdego i zawsze

  • Szkoła blisko dzieci - dla każdego i zawsze

  • Szkoła blisko dzieci - dla każdego i zawsze

  • Szkoła blisko dzieci - dla każdego i zawsze

  • Szkoła blisko dzieci - dla każdego i

Z ogromną radością informujemy, że  Feliks Bresch – uczeń IV klasy naszej szkoły – zakwalifikował się do kolejnego etapu konkursu „Ptaki Polski” organizowanego przez Polskie Towarzystwo Ochrony Przyrody „Salamandra”!  W szkolnym etapie uczestniczyło ponad 2000 uczniów z całego województwa wielkopolskiego, w tym 11 uczniów z naszej szkoły. Etap wojewódzki odbędzie się 22 kwietnia w Poznaniu.

Z kolei uczniowie Piotr Jeziorecki - IV kl. i Hubert Szajek - kl. V zakwalifikowali się do etapu rejonowego XXI Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce ! 

Gratulujemy i trzymamy kciuki za chłopców !