Powiatowy Konkurs Recytatorski

Dnia 30 marca 2023 r. odbył się w naszej szkole Szkolny Etap Konkursu Recytatorskiego, w którym udział wzięli uczniowie klas I-III oraz dzieci z grup przedszkolnych. Tematem przewodnim były słowa Wisławy Szymborskiej i to jej poezja stała się inspiracją do doboru tekstów konkursowych. ✍️
„Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy. Z tej przyczyny zrodziliśmy się bez wprawy i pomrzemy bez rutyny”.
Do Powiatowego Etapu Konkursu Recytatorskiego komisja wyłoniła następujących zwycięzców:
W przedszkolu w grupie 3-4 latków :
I miejsce Kajetan P.
W grupie 5-6 latków:
I miejsce Hanna L.
II Zuzanna R.
W klasach I-III:
I miejsce Maria Ż.
II miejsce Marlena L.
III miejsce Zuzanna P.
Te osoby będą reprezentowały naszą szkołę na jutrzejszym konkursie w Szkole Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Granowie.
Życzymy powodzenia! 🙂

15 kwietnia uczennice naszej szkoły oraz dzieci dzieci z grup przedszkolnych uczestniczyli w Powiatowym Konkursie Recytatorskim w Granowie. Miło nam poinformować, iż 3 miejsce w kategorii najmłodszych zajął Kajetan Pestka.🙂

Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym reprezentantom odwagi oraz świetnych

występów!🙂👏